Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  BÖLGE KURULU PERSONELİNE EĞİTİM
  19.06.2020

             Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlü'ğünün 22.01.2020 tarih ve 32992892-E.1212/225 sayılı yazısı gereğince, Trabzon Bilirkişilik Bölge Kuruluna atanan personele Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Bilirkişilik Daire Başkanlığınca görevlendirilen bir tetkik hakimi ve Uyap uzman kullanıcısı tarafından eğitim verildi.

              26.02.2020 tarihinde gerçekleştirilen sunumda Trabzon Bilirkişilik Bölge Kurulu personeline, Bilirkişilik Mevzuaatı ve UYAP ekran uygulamaları ile ilgili bir sunum gerçekleştirildi.Uyap ekranlarının aktif olarak kullanıldığı ve slayt gösterimi ile desteklenen sunumda personelin gerek teorik gerekse pratik bilgi kullanımı açısından desteklenmesi amaçlandı.

              Verilen eğitim ve yapılan sunumla ilgili bir açılama yapan Trabzon Bilirkişilik Bölge Kurulu Başkanı Ali Osman TAŞKIN '' Daire Başkanlığımız tarafından gerçekleştirilen eğitim programı çok faydalı geçti. Bu programla birlikte personelimizin gerek mevzuat konusunda, gerekse alanları ile ilgili UYAP ekranlarının kullanımı noktasında eksikleri giderildi. Bilgi ve deneyimlerini bizlerden esirgemeyen sayın tetkik hakimimiz Abdurrahman Sami ÇETİN ile uzman kullanıcımız Cihangir KÜÇÜK beyefendilere çok teşekkür ederiz dedi.

  Adres

  Gülbaharhatun Mah. İnönü Cad. No:38 Ortahisar / TRABZON

  Telefon

  0462 224 33 52 (Pbx)

  0462 224 33 63

  E-Posta

  trabzonbbkisaretadalet.gov.tr